۱۴۴۲۰۳۷۴۱۹۱

در ضد سرقت ارزان

در ضد سرقت ارزان با توجه به شرایط بازار بعضی از ساختمان سازان تمایل به خرید در ضد سرقت ارزان دارند که در این مورد می توان مطالب زیادی را به نگارش درآورد. ولی اولین چیزی که به ذهن نفوذ می کند در ضد سرقت ارزان چینی می باشد که در ضد سرقت ارزان چینی را می توان همچون سایر محصولات چینی به دون کیفیت خوب و بد تقسیم بندی کنیم.در ضد سرقت ارزان چینی با کیفیت پایین واردات خوبی را در ایران داشته است

(بیشتر…)

ادامه مطالب
روکش درب ضد سرقت

روکش درب ضد سرقت

تنوع رنگی و متریال در روکش های درب ضد سرقت بسیار زیاد شده است بصورتی که حتی سازندگان نیز در بعضی از مواقع قابلیت تشخیص انواع جدید روکش درب ضد سرقت را ندارند. البته در ابتدا باید اشاره بشود که خیلی از انواع روکش درب ضد سرقت از کشور های اروپایی بخصوص کشور همسایه ترکیه وارد می شود.

(بیشتر…)

ادامه مطالب
۱۴۴۲۰۳۷۴۱۶۱

ابعاد در ضد سرقت

ابعاد در ضد سرقت در زیر به مشخصات فنی و ابعاد درب ضد سرقت  خواهیم پرداخت. این ابعاد برای تمام سازندگانی که تمایل دارند درب ضد سرقتی که با خط تولید ترکیه ای ساخته می شود را دارا باشد صدق می کند.ابعاد در ضد سرقت برای درب های با روکوب عرض درب ۱۰۷ در ۲۱۲ می باشد. داخل به داخل فریم انتظار باید ۱۰۹ در ۲۱۳ سانتی متر باشد تا جوش دادن درب ضد سرقت به راحتی انجام شود.

(بیشتر…)

ادامه مطالب