در ضد سرقت ارزان با توجه به شرایط بازار بعضی از ساختمان سازان تمایل به خرید در ضد سرقت ارزان دارند که در این مورد می توان مطالب زیادی را به نگارش درآورد. ولی اولین چیزی که به ذهن نفوذ می کند در ضد سرقت ارزان چینی می باشد که در ضد سرقت ارزان چینی را می توان همچون سایر محصولات چینی به دون کیفیت خوب و بد تقسیم بندی کنیم.در ضد سرقت ارزان چینی با کیفیت پایین واردات خوبی را در ایران داشته است

ولی آیا به راستی به درب ضد سرقتی که ضخامت فلز های داخلی آن چهار دهم میلی متر می باشد می توان به عنوان مهمترین قسمت ورودی آپارتمان و ورودی واحد استفاده شود و آیا خرید این نوع درب ها برای بعضی از سازندگان فقط یک نوع رفع تکلیف می باشد. آیا بهتر نیست یک درب ورودی معمولی را جایگزین این نوع درب های کنیم.

درب ضد سرقت ارزان

ولی همان طور که در بازار مشاهده می کنیم در ضد سرقت ارزان چینی با کیفیت بالا نیز وجود دارد ولی قیمت این نوع درب ها با درب های ایرانی برابری می کند. و براستی بهتر نیست از محصولات ساخت وطن برای آبادانی این کشور استفاده شود. به جای استفاده از در ضد سرقت ارزان چینی بی کیفیت می توانیم از درب های تیپ تاناک آتار درب سلماس استفاده کنیم.

در ضد سرقت ارزان تیپ تاناک آتار درب سلماس ساخت خط تولید ترکیه ای می باشد و تمام استراکچر داخلی از فلز با ورق یک ونیم میلی متر می باشد و علت پایین بودن قیمت این نوع درب در مقایسه با سایر درب ها استفاده از نمای فلز در دور لنگه درب می باشد و در حقیقت با انتخاب این نوع درب درب ضد سرقت مقاوم و قیمت مناسب را انتخاب کرده اید. تفاوت خرید درب ضد سرثت تیپ تاناک با درب های بی کیفیت دیگر این می باشد که خدمات قابل قبولی را در هنگام نصب و پس از نصب به مشتری ارائه می دهد.